Roma

Кобзар

album

CompMusic/EMI, 2008

НазваГрати ЧасТексти
Вступ
0:19Текст
Ефір
1:00Текст
Їду трамваєм
1:00Текст
Message
1:00Текст
Маланка
1:00Текст
Мені Здається
1:00Текст
Чотири Двори
1:00Текст
Спокуса
1:00Текст
Мені Розкаже Ранішня Роса
1:00Текст
Чорна Стріла
1:00Текст
Лелеки
1:00Текст
Маруся
1:00Текст
Їхав Козак за Дунай
1:00Текст
Вітер Віє
1:00Текст

 

 

         Ви можете завантажити альбом з Itunes

      https://itunes.apple.com/ua/album/kobzar/id720140475

Обіцяна нова платівка Гайдамаків КОБЗАР побачила світ 8 лютого, у п'ятницю.

В Україні кружальце випустило видавництво COMP Music. Прикметно, що той самий гайдамацький Кобзар у країнах Європи побачив світ на тиждень раніше, 1 лютого. На тамтешніх землях друкує платівку давній діловий напарник Гайдамаків - берлінська студія EastБлoк Мюзік, а пересвідчитися в цьому можна хоча б на тому самому німецькому «амазоні», де вже навіть висить відгук на платівку.

До речі, гайдамаки розкрили причину, чому попередню назву доробку Кобзар Is Not Dead змінили на однослівну Кобзар. При попередньому розголосі про платівку на теренах Європи з’ясувалося, що західні партнери дуже наполегливо переконували наших хлопців викинути оте «is not dead» і залишити просто – Кобзар. За їхніми словами, європейський слухач донесхочу переситився замусоленими гаслами доби наркотиків і рок-н-ролу, і спраг за якоюсь диковинкою зі Сходу, але в її чистому, первозданному вигляді.

Тож наші хлопці дослухалися до порад майбутніх покупців своїх плит, тим паче, що від початків чернеткова назва альбому не дуже гурт і задовольняла. Наразі західне і вітчизняне видання Кобзаря Гайдамаків матимуть несуттєві розбіжності. Українське кружальце не матиме переіначення на пісню Вітер Віє (Hard Work Studio As One Remix), натомість буде композиція Черна Стрела. Німецький диск цієї співанки не міститиме, проте буде її ремікс.

Награння 4 Двори, з якого і почалася розкрутка Кобзаря, буде на ньому як iTunes-додаток. Втім не виключено, що з наступними перевиданнями платівки розбіжності між обома виданнями поступово стиратимуться. Загалом же Кобзар міститиме 13 різностильових композицій, з яких Маланка перекочувала з альбому 2004 року Богуслав, але в новому прочитанні. Кілька пісень, як вже повелося, є народними: Вітер Віє, Їхав Козак За Дунай, Маруся, Лелеки. Запис було зроблено скоро як рік тому, минулої весни, у невеликому польському містечку Вісла у D.R. Studio, яка повністю облаштована аналоговим приладдям і до всього розташована у горах. Все це помітно вплинуло на якість запису.

Юрко Зелений, ФДР-радіоцентр