background

«Гей Іване!» - ГАЙДАМАКИ ft FEMEN:

0whHLC pV3MГАЙДАМАКИ презентують нову роботу польського відео режисера Матеуша «Мані» Вінкеля на вже відому у виконанні ГАЙДАМАКІВ пісню Сергія Кузьминського «Гей Іване!».

В кліпі використано кадри з протестних акцій FEMEN і концертів ГАЙДАМАКІВ. Візуально поєднана енергетика гайдамаччини в чоловічому і жіночому варіанті.

Україна давно інтегрована в Європу. Українські ідеї, в тому числі протестні рухи, так чи інакше працюють і поширюються, Україна виходить у майбутнє з власним досвідом опору у всіх його проявах. І не варто зараз давати всьому оцінку. Факт у тому, що українська пасіонарність - частина світової сили, яка має право на визнання і відповідає гайдамацькому духові волі.

«Ми вибрали FEMEN для співпраці над кліпом до пісні «Гей Іване!» тому, що вони круті, епатажні та сексуальні. Коли чоловіки стають гламурними, жінки беруться до боротьби. Нам приємно бачити себе на екрані поруч з ними.:)» - О.Ярмола, «ГАЙДАМАКИ»

«Велика честь стати частиною справжнього українського мистецтва, яку подарували нам Гайдамаки. Хлопці, так тримати! "Нам песня строй пережить помогает!" (це фраза сталiнських дисидентiв, хто знає, той зрозуміє)…

З любов'ю до Гайдамаків та України!» - АняГуцул, FEMEN

Посилання до кліпу: http://www.youtube.com/watch?v=p2G2JBeojtA

Нова пісня - "УкрОп":