background

ГАЙДАМАКИ завітали на Донецький Євромайдан!

90581956


В неділю 12 січня гурт ГАЙДАМАКИ приїхав до Донецька з концертом на підтримку активістів місцевого Євромайдану. 

Донеччани зустріли хлопців дуже тепло, навіть гаряче. Незважаючи на небезпеку наразитися на тітушок (в цьому регіоні України їх кількість перевищує допустиму в природі норму), на Донецькому майдані зібралося, за різними оцінками, від 400 до 500 справжніх патріотів України, що насправді є досить непоганим показником. 

Виступ відбувся прямо на площі біля пам"ятника Тарасові Шевченку. Навіть серйозні проблеми зі звуком і дощ, який почався у розпал концерту, не зміг зупинити нестримної енергії ГАЙДАМАКІВ! Хлопці, як завжди, виступали в одних футболках, а вокаліст Сашко і зовсім в однісіньких шароварах, за доброю гайдамацькою традицією. Грали старі та нові пісні, які вже неодноразово звучали на майдані в Києві, а також в Харкові, пісні, які піднімають бойових дух, заряджають енергією на нові звершення, укріплюють віру в перемогу. 

Загалом концерт вдався на славу! Наші донецькі побратими щиро дякували хлопцям за підтримку справжнім українським рок-н-роллом, а ми їм дякували за запрошення в Донецьк, а також за їхню сміливість та незламність духу, адже стояти на майдані у Донецьку - справа не з легких... 

Дякуємо ще раз від усього серця донецьким друзям, бажаємо триматися в цій нелегкій боротьбі, та сподіваємось на нові зустрічі! 

СЛАВА УКРАЇНІ!  

Нова пісня - "УкрОп":