background

Прем'єра пісні “Matulu Moja”

12656058 823765027749061_639626652_oГурт "Гайдамаки" разом із польським колективом "Рокічанка" вже записав перший сингл “Matulu Moja”, який увійде до спільного альбому.

Haydamaky & Rokiczanka - Matulu Moja(Folkie People) - Prod By FDR Original

Як з’явилася ідея працювати разом? 
Музика здатна поєднати два діаметрально протилежні світи і дует «Гайдамаки – Рокічанка» цьому підтвердження. Жіночий хор в товаристві народних музиків, теоретично ніяк не пасує до українських заводіїв з їх енергійним козацько-роковим стилем, однак…
За ініціативи Валдка Суліша, директора артистичного Європейського Фестивалю Смаку в Любліні, в голові якого народився цей несподіваний дует, навесні 2015 року дві музичні формації зустрілися. Було як на старому кінському ярмарку, всі потиснули один одному руки, і менеджери сіли думати, як погодити вогонь з водою, щоб вийшов жар, а не попіл.
Прем’єра нового проекту відбулася у вересні минулого року в Любліні. Об’єднані гурти заграли три спільні композиції, і по реакції публіки зрозуміли, що усе вдалося!

"Зробили ми з гуртом вже безліч фічерінгів та спільних проектів, в тому числі з закордонними артистами, але "сільські" дівчата - це вже якась зварйована пригода. Теоретично, обидва - і ми і Рокічанка, працюємо з народною музикою, практично - знаходимося на різних планетах, ми - з Марсу, вони - з венери. Але, скажемо щиро, що то за диво, як награєш спільний твір з артистом, який крім того, що походить з іншого краю, від тебе нічим не відрізняється? А тут - і весело і свіжо", - каже Сашко Ярмола, лідер Гайдамаків.

"Ми намагаємося знайти нову музичну мову... однак у пошуках маємо пам'ятати, що джерелом всього і відправною точкою є традиція, до якої у нас велика повага. Ми шукаємо ключ до гарної музики, і це є найважливішим для нас" - додає Іренеуш Бахолко, керівник Рокічанки. 

Тепер «Гайдамаки» з «Рокічанкою» працюють над спільним альбомом і готові презентувати нові твори. 

Нова пісня - "УкрОп":