background

Прем’єра пісні: гурт “Гайдамаки” та Тоня Матвієнко презентували спільну пісню “Дощ”

15179130 10153907688157016_4210668073533376237_nГурт «Гайдамаки» та співачка Тоня Матвієнко заспівали дуетом. Пісня, слова до якої написав лідер гурту Олександр Ярмола, а музику створювали усі «Гайдамаки», отримала назву «Дощ». Ідея заспівати разом зявилася в учасників гурту «Гайдамаки»,  які хотіли надати пісні більшої чуттєвості. А без жіночого вокалу тут ніяк.

Гурт «Гайдамаки» та співачка Тоня Матвієнко - "Дощ"

«Це було неочікувано. Так як це не моя творчість, завжди цікаво «покуштувати» інше і на мить перевтілитися. Ця пісня про дощ, як зупиняється час і зустрічаються дві одинокі долі… Спочатку мені здавалося, що наші з Сашком голоси не сумісні, але як виявилося у пісні вокал звучить оригінально і «бере за душу», - розповідає Тоня Матвієнко.

Олександр Ярмола зізнався, що коли вони з  «Гайдамаками» вирішили робити дует, то всі учасники одразу подумали про Тоню Матвієнко.

«Ця пісня дуже чутлива і не зовсім схожа на все те, що ми робили раніше. Без Тоні ми б не змогли передати всі ті почуття та емоції, які є в цій композиції. Як на мене, вийшло класно!»

Вже незабаром артисти представлять відеокліп на композицію «Дощ».

Нова пісня - "УкрОп":