background

Гайдамаки та Тоня Матвієнко презентували кліп на пісню "Дощ"


15179130 10153907688157016_4210668073533376237_n

Композиція, слова до якої написав лідер гурту Олександр Ярмола, а музику створювали усі "Гайдамаки", отримала назву "Дощ". Режисер кліпу - Сергій Погребняк, оператор - Андрій Колодіч, монтаж та post-production - Олексій Буцкій. 

Гайдамаки & Тоня Матвієнко - "ДОЩ"

У відео Тоня та Сашко, як інь і янь: вона - у чорній сукні, а він – в білому костюмі. Своїми образами вони символізують рівновагу та взаємодію чоловічої та жіночої енергії. В кліпі двох героїв об'єднав "Дощ".

"Ця пісня про дощ, як зупиняється час і зустрічаються дві одинокі долі, - розповідає Тоня Матвієнко. - Спочатку мені здавалося, що наші з Сашком голоси не сумісні, але як виявилось у пісні вокал звучить оригінально і "бере за душу".

Олександр Ярмола зізнався, що коли вони з "Гайдамаками" вирішили робити дует, то всі учасники одразу подумали про Тоню Матвієнко.

"Ця пісня дуже чутлива і не зовсім схожа на все те, що ми робили раніше, - ділиться Сашко Ярмола. - Без Тоні ми б не змогли передати всі ті почуття та емоції, які є в цій композиції. Як на мене, вийшло класно!"

Прем'єра кліпу на пісню "Дощ" відбулася 16 січня в ефірі телеканалу 1+1

Гайдамаки & Тоня Матвієнко - "ДОЩ"

Нова пісня - "УкрОп":