background

Гайдамаки зняли кліп на пісню "Не ходи"

IMG 20170403_142859_162У новому кліпі лідер гурту Олександр Ярмола з’являється в образі мандрівника, який відчайдушно намагається позбутися минулого. У кадрі також можна побачити акторок-жінок: від маленької дівчинки до старенької бабусі, символізуючих долю, що переслідує героя кліпу. Режисером відеороботи виступив відомий відеограф Олег Борщевський.

«Приємно було працювати над музичним матеріалом такої якості. Пісня «зачепила» з першого прослуховування й ідея кліпу народилася одразу. У пісні є глибина, тому хотілося зробити метафоричний багатогранний відеоряд. Харизма Сашка самодостатня для кадру, а у поєднанні з жіночими образами дає надзвичайно сильну енергію», – розповів Олег Борщевський.

«Пісня «Не ходи» має тонкий філософський зміст. Класно, що режисер Олег Борщевський відчув композицію на 100 % та атмосферно відобразив всі ці емоції на відео», – поділився враженнями лідер гурту "Гайдамаки", Олександр Ярмола.

ГАЙДАМАКИ - "Не ходи за мною..." / HAYDAMAKY - "Don't follow me"

Додамо, що новий кліп гурту «Гайдамаки» насичено мальовничими краєвидами парку «Київська Русь» та унікальними кадрами київського підземелля. Команда висловлює подяку за підтримку при створенні відео Віталію Ставнічуку та Олександру Колісниченку.

Нагадаємо, що нині гурт «Гайдамаки» продовжує працювати над своїм майбутнім акустичним альбомом. Напередодні музиканти презентували спільний кліп із Тонею Матвієнко на пісню «Дощ».

Гайдамаки та Тоня Матвієнко презентували кліп на пісню "Дощ"

Нова пісня - "УкрОп":