background

Презентація нової акустичної програми "Гайдамаки. ДУМИ ПРО РОК"

23 березня, 19:00, Національний заповідник "Софія Київська"

Нова акустична програма «Гайдамаки, Думи про рок» - це перезавантаження української козацької традиції. Козак – це сучасний українець, відважний і щирий, впевнений в собі і успішний.
«Козак – не хрестоматійна постать, він у серці та в душі українця. Хто відвернеться від козака, той обернеться в прах, хто прийме його – врешті пируватиме з богами. Відкрий козаку своє серце, віддай козаку свої думи».

Поціновувачі гайдамацької музики почують улюблені старі пісні у новій обробці, традиційні козацькі думи у версії Гайдамаків та нові пісні, які на презентації звучатимуть вперше.
Окрім традиційних для акустичної рок музики інструментів, таких як гітара, ударні, акустична бас-гітара та характерних для гурту труби та тромбону, слухач відкриє для себе магію перкусії та всю гаму світових народних дерев’яних духових - панфлейта, сопілки, ріжок, телинка, окарина, кавал, флояра; також - цимбали, дримбу, а також, інструмент, історія якого сягає ще давньоруських часів, а звучання є актуальним і до нині – справжня українська бандура! 
Візуалізуватиме музику сучасна відео презентація на основі козацької ікони та виставка картин сучасних українських митців.

FB event

Нова пісня - "УкрОп":